Корпус Asus TUF Gaming GT501 чорний (90DC0012-B49000)
Відео 25Фото 8 |
Лінійка системних блоків The Ultimate Force — це прогресивні і висококласні ігрові корпусу, які відрізняються яскравим дизайном, містким шасі і міцною конструкцією. Незважаючи на «середній» типовий розмір (Midi Tower) всередині корпусу без зусиль поміщається повноформатна материнська плата E-ATX. У системному блоці вийде задіяти потужний графічний адаптер і флагманський процесор.
Так, довжина відеокарти може досягати 420 мм, а процесорний кулер може мати висоту до 180 мм. Корпус Asus TUF Gaming GT501 отримав перфоровану передню панель, яка прикрита декоративною металевою накладкою. Вентиляційне віконце передбачено і зверху. Всі шляхи забору повітря захищені хорошою пиловий фільтрацією, додатково верхня панелі є пара знімних ручок. Корпус штатно комплектується трійкою передніх вентиляторів на 120 мм і одним заднім кулером на 140 мм. Передні крильчатки відрізняються наявністю адаптивної RGB-підсвічування, яка повністю сумісна з системою Asus Aura Sync. Права боковина виготовлена з ударостійкого скла товщиною 4 мм. В конструкції корпусу використовується якісна листова сталь товщиною 1,5 мм. Цей системний блок розрахований на досвідчених геймерів, які мають потребу в продуктивній, надійній і стильному ПК.
Купити Asus TUF Gaming GT501 чорний
Усі ціни 43 →Корпус Asus TUF Gaming GT501 Black без БЖ (90DC0012-B49000) 90DC0012-B4900 | 7 089 грн. |
Корпус Asus Tuf Gaming GT501 (90DC0012-B49000) | 6 484 грн. |
Корпус Asus TUF Gaming GT501 | 7 089 грн. |
Корпус Asus gt501 tuf Gaming Black без бп | 6 657 грн. |
Модификації Asus TUF Gaming GT501
Ціни на Asus TUF Gaming GT501 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming GT501 білий | від 9 307 грн. | 2 пропозиції | ||
Asus TUF Gaming GT501 чорний | від 5 713 грн. | 43 пропозиції |