Звукова карта Asus Xonar HDAV H6/A (90-YAA0A0-0UAN0BZ)
Asus Xonar HDAV H6/A
Призначення:геймерська
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:PCI-E
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Плата розширення для Xonar Essence ST/Xonar HDAV1.3.
Всі характеристики
Купити Asus Xonar HDAV H6/A
Asus Xonar H6 (90-YAA0A0-0UAN0BZ) 90-YAA0A0-0UAN0BZ | 1 319 грн. |
Карта расширения Asus Xonar H6 (90-YAA0A0-0UAN0BZ) | 1 308 грн. |
Звукова карта Asus ROG Xonar HDAV H6/A 90-YAA0A0-0UAN0BZ | 1 319 грн. |
Звукова картка Asus XONAR HDAV H6/A (90-YAA0A0-0UAN0BZ) (XONAR H6) | 1 557 грн. |
Карта розширення Asus Xonar H6 (90-YAA0A0-0UAN0BZ) | 1 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →