Звукова карта Asus Xonar HDAV 1.3 Slim
Фото 3 |
Asus Xonar HDAV 1.3 Slim
Призначення:звичайна
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:PCI
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Всі характеристики
Купити Asus Xonar HDAV 1.3 Slim
Усі ціни 6 →Звукова карта ASUS XONAR HDAV13SLIM/A | 599 грн. |
Звуковая плата ASUS XONAR HDAV1.3 Slim (XONARHDAV13SLIM/ A) XONARHDAV13SLI | 492 грн. |
Asus ASUS XONAR HDAV13SLIM/A | 599 грн. |
ASUS Xonar HDAV1.3 Slim HDAV13SLIM/A | 517 грн. |
Asus Xonar HDAV1.3 Slim HDAV13SLIM/A | 599 грн. |
ASUS Xonar HDAV1.3 Slim | 611 грн. |
Додаткові функції і можливості звукової карти Asus Xonar HDAV 1.3 Slim:
- Підтримка HDMI 1.3a
- 2 х HDMI (вхід/вихід)
- Кабель DVI-HDMI і HDMI-HDMI в комплекті
- Низькопрофільна кріпильна планка у комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →