Камера відеоспостереження Atis AMW-2MVFIR-40W/2.8-12 Pro
Atis AMW-2MVFIR-40W/2.8-12 Pro |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atis AMW-2MVFIR-40W/2.8-12 Pro
MHD видеокамера 2 Мп ATIS AMW-2MVFIR-40W/2.8-12 Pro для системы видеонаблю | 2 698 грн. |
MHD відеокамера вулична 2 Мп ATIS AMW-2MVFIR-40W/2.8-12 Pro для системи ві | 2 840 грн. |
Варифокальна HD камера ATIS AMW-2MVFIR-40W/2.8-12 Pro, 2Мп | 2 840 грн. |
MHD відеокамера 2 Мп ATIS AMW-2MVFIR-40W/2.8-12 Pro для системи відеоспост | 2 840 грн. |
MHD відеокамера 2 Мп ATIS AMW-2MVFIR-40W/2.8-12 Pro для системи відеоспост | 3 179 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →