Камера відеоспостереження Atis ANVD-2MIRP-20W/2.8A Prime
Atis ANVD-2MIRP-20W/2.8A Prime |
|
Шумозаглушення 3DNR. Області інтересу ROI.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atis ANVD-2MIRP-20W/2.8A Prime
IP-відеокамера 2 Мп ATIS ANVD-2MIRP-20W/2.8A Prime для системи IP-відеоспо | 3 168 грн. |
IP-відеокамера 2 Мп ATIS ANVD-2MIRP-20W/2.8A Prime для системи IP-відеоспо | 3 520 грн. |
IP-відеокамера ATIS ANVD-2MIRP-20W/2.8A Prime для системи IP-відеоспостере | 3 520 грн. |
IP-відеокамера ANVD-2MIRP-20W/2.8 A Prime для системи IP-відеоспостереженн | 3 520 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →