Комутатор Dahua CS4006-4GT-60
Фото 4 |
Dahua CS4006-4GT-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua CS4006-4GT-60
Коммутатор управляемый уровня 2 Dahua Technology DH-CS4006-4GT-60 | 2 920 грн. |
Dahua Technology DH-CS4006-4GT-60 | 2 925 грн. |
4-портовий гігабітний керований PoE комутатор DH-CS4006-4GT-60 з 4 портами | 2 920 грн. |
Dahua DH-CS4006-4GT-60 35409 | 3 499 грн. |
4-портовий гігабітний керований комутатор з PoE DH-CS4006-4GT-60 | 2 920 грн. |
Модификації Dahua CS4006-4GT-60
Ціни на Dahua CS4006-4GT-60 |
---|---|---|---|---|
Dahua CS4006-4ET-60 | від 1 790 грн. | 11 пропозицій | ||
Dahua CS4006-4GT-60 | від 2 920 грн. | 5 пропозицій | ||
Dahua CS4010-8ET-110 | від 3 190 грн. | 11 пропозицій | ||
Dahua CS4010-8GT-110 | від 6 011 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →