Бойлер Atlantic Round Eco VMR 50
Відео 27Фото 7 |
Atlantic Round Eco VMR 50 50 л80 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic Round Eco VMR 50
Усі ціни 30 →Atlantic ROUND Eco VMR 50 941290 | 3 959 грн. |
Atlantic Atlantic ROUND Eco VMR 50 | 3 959 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Atlantic Round Eco VMR 50 | 3 900 грн. |
Водонагрівач Atlantic Round ECO VMR 50 (1200W) (941290) | 3 959 грн. |
Водонагреватель накопительный Atlantic Round Eco VMR 50 (1200W) 941290 | 3 959 грн. |
ще 20 пропозицій
Є деякі моменти, які не влаштовують. Почнемо з того, що в комплекті не йде кабель підключення, є тільки зворотний клапан, але найцікавіше, що не відомо який саме, на ньому не написано максимального тиску. Зворотний клапан при кожному нагріванні стравлює тиск через крапельник, при тому, що тиск у водопроводі ~3 – 3.5 бар, тобто в нормі, у попередніх моделях майже ніколи не капав. В інструкції зазначено, що якщо тиск понад 4 бар, то потрібно ставити редуктор тиску, а максимальний тиск до 6 бар, в принципі як і у більшості. Терморегулятор прихований, при чому не просто прихований, що потрібно відколупати кришечку і відрегулювати, а потрібно взяти викрутку, викрутити кришку і тільки тоді виставити температуру, тому потрібно враховувати це і ставити потрібну температуру ще при встановленні, щоб потім не лазити. Максимальна температура води вказана 65 ° плюс-мінус 5 °, за відчуттями не менше 70 °, більше не треба. Модель на 1.2 кВт, спочатку бентежило що мало, але планувалося вести проводку від витяжного вентилятора, там перетин не великий, загалом вистачає, але перше нагрівання було близько 4.5 годин. А так залежить від індивідуальних потреб, ми використовуємо ~4 куби гарячої води на місяць, нам достатньо. Найбільше не подобається, що у бойлера відчутно тепла поверхня, а це означає в ньому погана теплоізоляція і він не особливо економний, так як гірше тримає тепло, батькам ставили модель Ariston JUNIOR 80 V, він взагалі холодний зверху і описаних проблем в ньому немає . – повністю безшумна робота - 1.2 кВт дозволяють використовувати слабку проводку – прихований терморегулятор, потрібна викрутка, щоб змінити температуру - Ні кабелю підключення, тут швидше не мінус, а факт – не найкраща теплоізоляція Богдан К: користуюся Atlantic Round Eco VMR 80 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Atlantic Round Eco VMR 50
Ціни на Atlantic Round Eco VMR 50 |
---|---|---|---|---|
Atlantic Round Eco VMR 50 | від 3 539 грн. | 30 пропозицій | ||
Atlantic Round Eco VMR 80 | від 3 634 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →