Бойлер Atlantic OPro Small 10 RB
Atlantic OPro Small 10 RB |
|
Електричний накопичувальний водонагрівач малої ємності (10 л) в компактному циліндричному корпусі з нижнім підведенням комунікацій. Призначений для вертикального настінного монтажу, завдяки невеликій глибині (26 см) підійде для установки в приміщеннях обмеженій площі. Відрізняється високою потужністю нагрівального елемента, яка дозволяє забезпечити приготування гарячої води за 24 хв.
Позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначена для обслуговування окремих точок розбору, наприклад, кухні або санвузла. Водонагрівач Atlantic OPro Small 10 RB також буде корисний у масажних і медичних кабінетах, майстернях та інших ситуаціях, що вимагають оперативного підігріву порівняно невеликих обсягів. Має перевірену часом конструкцію зі стійким до корозії мідним Теном потужністю 2000 Вт. За регулювання температури в діапазоні від 40 до 65 °C відповідає простий і надійний механічний термостат. Пінополіуретанової теплоізоляції зменшує теплові втрати, підтримуючи воду в гарячому вигляді. Для додаткового захисту сталевого емальованого бака, використовується магнієвий анод з фірмовою системою балансування електрохімічного потенціалу Ohmic Protection.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic OPro Small 10 RB
Бойлер Atlantic OPro Small PCOPro Small 10 RB - водонагреватель электричес | 6 029 грн. |
Бойлер Atlantic PC10RB | 4 564 грн. |
Atlantic PC 10 SB PC10SB | 6 449 грн. |
0 0 2 1 |
Мій будинок стоїть на узбіччі жвавої траси, яка йде їх Харків до Києва, а оскільки у мене на ділянці є великий просторий гараж із заїздом прямо з дороги, то відкрити невелику автомайстерню із шиномонтажем сам велів. Працював спочатку сам, потім підключився і став допомагати старшому синові, почали з'являтися клієнти, які повертаються саме до нас. Цей міні-бойлер купили спеціально в майстерню. Гаряча вода буває потрібна і для техніки і, звичайно, для м'яти рук. Бігати до будинку виходить довго та незручно. 10 літрів це рівно той обсяг, що нам потрібний. Тобто реально він дозволяє відібрати з нього літрів 6 гарячої води, а далі температура стрімко падає. Завдяки такому скромному об'єму та потужному ТЕНу, вода гріється як у тому електрочайнику, дуже швидко. Усього за 20 хвилин температура сягає майже 70 градусів, тобто при розведенні в теплу виходить від 12 до 15 літрів. Розрахований на робочий тиск 8 атм. У мене такого ніколи не буває, зазвичай, не вище 3,5-4. Має хорошу теплоізоляцію, виготовлену з пінополіуретану. Є захист від надто високого надлишкового тиску та від перегріву. Гарантія на бак тут п'ять років, але не все так просто. Така гарантія збережеться, якщо бойлер регулярно обслуговувався і здійснювалася заміна магнієвого анода, яку потрібно робити кожні два роки. Робити це обслуговування і заміну анода, ясний пень, повинен фахівець із авторизованого сервісу, який зрозуміло хоче грошей, а для того щоб приїхати в наше крихітне містечко хоче дуже нескромно багато грошей. Тож, походу, маю лише два роки гарантії. |
Для мене ідеальний варіант. Так як стояки подачі води у ванній та на кухні роздільні, до 2018 гаряча вода була цілий рік, для ванної був резервний бойлер на 50л і запитатись від нього на кухню без клопоту у вигляді лолбіжки стін та підлог не можливості. А це бойлер ідіально зайняв місце під миттям. Гріє відмінно за раз можна багато посуду перемити))) Та й дружина задоволена)
Р.S. Пробував проточні нагрівачі два брав на 6 і на 8 кват обом пробував і обидва повернув. Чи то окріп то холодна вода, гріє на маленькому натиску. То датчик не спрацьовує. Перед вимкненням потрібно продути потоком води. Коротше геморой, хоча по оплаті за електроенергію напевно б лоби дешевші. Але ну його нахрен таку економію Добре підходить для установки під мийку, швидко гріє. Простота монтажу та встановлення. Як на мене хлипенький регулятор температури. (Але це швидше причіпка, ніж не достаток - раз відрегульовано і забув) користуюся Atlantic OPro Small 15 SB місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
- Модель OPro Small PC 10 RB — нижній підвід води, час нагріву 24 хв
- Модель OPro Small PC 10 SB — верхній підведення води, час нагріву 19 хв
- Модель OPro Small PC 15 — об'єм бака 15 л
Модификації Atlantic OPro Small 10 RB
Ціни на Atlantic OPro Small 10 RB |
---|---|---|---|---|
Atlantic OPro Small 10 SB | від 4 887 грн. | 2 пропозиції | ||
Atlantic OPro Small 10 RB | від 4 564 грн. | 3 пропозиції | ||
Atlantic OPro Small 15 SB | від 4 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Atlantic OPro Small 15 RB | від 3 989 грн. | 51 пропозиція |