Бойлер Atlantic Steatite Cube 075 S4CM
Відео 2Фото 2 |
Atlantic Steatite Cube 075 S4CM |
|
Накопичувальний водонагрівач від компанії Atlantic з вертикальним способом установки, потужністю 1,5 кВт і нижнім підведенням труб. Насамперед модель виділяється прямокутним корпусом і достатньо привабливим, як для техніки цього типу дизайном. Бак ємністю 75 л захищений від корозії завдяки спеціальному емальованому покриттю. Порівняно невисока потужність пристрою знижує споживання енергії і не створює велике навантаження на електромережу, але разом з цим і вода нагрівається до максимальної температуру 65°С.
Згідно заявам виробника, бойлер Atlantic Cube Steatite S4CMSteatite Cube 075 S4CM нагріває весь об'єм води за 192 хв. У цій моделі просте механічне управління — панель управління складається з однієї ручки терморегулятора. Звернемо увагу на магнієвий анод і те, що баку встановлений ТЕН «сухого» типу, закритий у металеву колбу і не має прямого контакту з водою. Ці елементи знижують ймовірність утворення накипу і продовжують термін служби виробу. Гарантія на бак — 7 років. У водонагрівача стандартна система безпеки, що передбачає відключення ТЕН при досягненні критичної температури води, підігрів при ризику замерзання і захист приладу від надмірного тиску.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic Steatite Cube 075 S4CM
Усі ціни 29 →Atlantic Atlantic Steatite Cube VM 75 S4C 851267 | 11 999 грн. |
Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C 1500W (851267) | 11 999 грн. |
Бойлер Atlantic VM 75 S4 C 1500W (STEATITE Cube)(851267) | 11 999 грн. |
Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 75 S4C(851267) | 11 999 грн. |
Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C 1500W (851267) | 13 209 грн. |
1 0 2 7 |
Після 2018р. модель йде з індексом 075 S4C 1500w. Купив замість 075 S4CM, безвідмовно пропрацював 9 років без ТО. Скільки пропрацює ця, покаже час. Патрубки підключення начебто з нержавіючої сталі,всередині їх пластиковий вкладиш,що повинно зменшити відкладення бруду.ПотужністьТЕна фіксована на 1500w,ток споживання 6 ампер,навантаження на вилку підключення допустима.Судя по вазі бойлера товщину стінок бака залишили Немає термометра, довелося ставити мітки на шкалі термостата досвідченим шляхом. користуюся Atlantic Steatite Cube 075 S4CM менше місяця |
Пивок вибирати якісну побутову техніку, і водонагрівач теж ретельно підбирав. Основна вимога щодо нього стосувалася швидкості підігріву. Я знаю, наскільки повільними бувають накопичувальні бойлери, так що на потужність дивився насамперед. Це якісний водонагрівач, здатний справді швидко приготувати 75 літрів гарячої води. Максимально розігріває до 65 градусів, але в посібнику написано, що найкраще встановлювати межу 55 градусів. Таким чином зменшуються теплові втрати і для роботи ТЕНів виходять комфортніші умови. Нагрівачі тут, до речі, не прості занурювальні, а просунутіші, так звані "сухі" ТЕНи. Такий тип нагрівача ізольований від води стінкою спеціальної капсули, якою тепло переноситься до води. Завдяки цьому на самому нагрівачі взагалі не утворюється накип, а її утворення на стінці капсули зводиться до мінімуму. У режимі повної потужності (2400 Вт) весь об'єм прогрівається приблизно за годину сорок хвилин, що дуже швидко - старий водонагрівач на колишній квартирі 50 літрів дві години грив. Якщо швидке нагрівання не потрібне, то один ТЕН можна відключити і тоді все буде довше, але економніше. Корпус бойлера має практичну прямокутну форму і виглядає цілком сучасно. Управління механічне, що я вважаю швидше за плюсом, ніж недоліком. Напруга у нас у будинку часом сильно сідає і не факт, що електронний блок працював би нормально. Бак сталевий, зі звичайним подвійним захистом: емаль + анод з магнієвого сплаву. Вага бака значний, так що на товщині сталі виробник явно не економив. Ціна висока, це правда. Але швидкі водонагрівачі дешевими взагалі не бувають. До регулятора потрібно пристосуватися, градуювання у нього немає. Через місяць-півтора при двох працюючих нагрівача з'явився невеликий шум. Думаю, що цей накип на колбах почав відкладатися. |
Коли купував, дивився на ціну і зрозумів що припустився помилки. Прослужив 1,5 роки. Просто потік. Гарантія лише рік. Почали з сантехніком розбиратися і зрозумів що товщина сталі всього 1.2 мм (він легкий), емальована поверхня посипалася всередині бака через те, що метал тонкий і він відігравав у баку через тиск і перепад температури. І зрозумів чому споживав багато енергії, тому що теплоізоляція в ньому практично відсутня (маленька товщина). Взагалі, моя думка - не раджу бойлер цієї фірми. Дизайн. Ціна хороша. Компактність Споживає багато електроенергії користуюся Atlantic Steatite Cube 075 S4CM місяць і більше |
Незмінний об'єм при зменшених габаритах
Бойлер настінний вертикальний Atlantic Cube Steatite 075 S4CM завдяки вдалій і збалансованій конструкції є довгожителем ринку техніки ГВП. Модель і раніше розкуповувалася на ура, а після редизайну 2018 року, бажаючих придбати прилад стало ще більше. Основних змін торкнулися всі важливі елементи приладу, включаючи дизайн і розміри корпусу, апаратне оснащення і панель управління, яка стала для користувачів ще зрозумілішою і зручнішою. Сучасний пристрій має таку ж прямокутну форму, але вона вийшла більш компактною через укорочений на 72 мм корпус. Внутрішній бак зі сталі ємністю 75 л покритий фірмовою емаллю і доповнено антикорозійним захистом за допомогою масивного магнієвого анода, що послужило підставою надати на накопичувач 7-річну гарантію.
Баланс продуктивності та енергозбереження
Захищений емальованою колбою керамічний «сухий» нагрівальний елемент оптимально адаптований до роботи з водою будь-якої жорсткості і служить вдвічі довше звичайних ТЕНів. Порівняно з потужністю нагрівальної системи старої моделі 2.4 кВт, оснащення оновленого приладу поодиноким стеатитовим ТЕНом потужністю 1.5 кВт здається спірним рішенням. Незважаючи на невисоку потужність нагрівача, здатного розігнати температуру води в баку з 10 °C до 60 °C за 3 години 12 хвилин, це обертається для споживачів несподіваним плюсом високої енергоефективності. При нагріванні води до максимальної температури добове споживання електроенергії складає всього 0.91 кВт*год. Водночас поріг максимальної температури 65 °C становить пограничне значення для дієвої санітарної обробки бака, що можна вважати одним із недоліків моделі.
Бак не замерзне
Ручка механічного терморегулятора дозволяє не тільки здійснити вибір температури нагріву, але і швидко перемикати режими роботи приладу. Вбудований комплекс засобів захисту включає в себе діелектричну муфту, клапан скидання надлишкового тиску і капілярний термостат із захистом від перегріву. У режимі «нікого немає вдома» можна активувати функцію захисту від замерзання (7 °C), яка буде не зайвою для власників дачних будиночків у період зимового міжсезоння.
Модификації Atlantic Steatite Cube 075 S4CM
Ціни на Atlantic Steatite Cube 075 S4CM |
---|---|---|---|---|
Atlantic Steatite Cube 075 S4CM | від 9 980 грн. | 29 пропозицій | ||
Atlantic Steatite Cube 100 S4CM | від 12 550 грн. | 32 пропозиції | ||
Atlantic Steatite Cube 150 S4CM | від 15 867 грн. | 27 пропозицій |