Бойлер Atlantic Vertigo Steatite 50
Відео 18Фото 3 | 13 600 грн. Купити! Водонагрівач Atlantic Steatite Vertigo 50 MP 040 F220-2-ECAtlantic-kiev.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись |
Atlantic Vertigo Steatite 50 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
- реально добре нагріває;
- Наявність «smart» режиму під оптимальний нагрівання виходячи з нагріву за 7 днів; - підсвічування, вночі світло можна не включати, якщо сходити по нужді, все реально видно; - дизайн у стилі модерну, а не алкогольного непорозуміння; - ніяких люфтів після збирання; - тонка цегляна стіна вдало тримає цей бойлер без тріщин; - ніяких патьоків; - ціна;
- не готує сніданок; spitzer: користуюся Atlantic Vertigo Steatite 100 кілька місяців |
Невеликий бойлер знадобився на кухню. Подумали, прикинули та вирішили зупинитися на 25-30 літровій моделі. Але оскільки сховати його в шафку не виходило, а моя благовірна має свої тверді переконання з приводу естетики кухні, то вибір конкретного пристрою затягнувся. Цього красеня дружина знайшла самостійно, у нього справді цікавий авторський дизайн та непристойно високий цінник. Гріється він досить швидко. Об'єм скромний, 25-літровий і два спеціальні "сухі" трубчасті електричні нагрівачі прогрівають його досить швидко. Цьому сприяє конструкція, що складається з двох сполучених баків. Сумарна потужність нагрівачів дорівнює 1000 Вт, так що електричну мережу вони сильно не навантажують (той самий електрочайник приблизно в 2,5 рази потужніший). Баки всередині стильного корпусу виготовлені з листової сталі і мають подвійний захист від корозії. По-перше, вони покриті шаром спеціальної емалі, а по-друге, захищені за допомогою розчинного магнієвого анода. Нагрівачі тут теж не прості, а стеатитові, що повністю виключає влучення електричної напруги на корпус нагрівача. Схема керування цифрова, з модним та наочним світлодіодним дисплеєм. Вона передбачає як просте ручне налаштування температури, так і СМАРТ-режим, в якому водонагрівач самостійно підлаштовується під звички користувачів. Дуже висока вартість, обумовлена як незвичайним дизайном, сучасними технічними рішеннями та позиціонуванням цієї моделі як преміальної. Заявлений "надточний" електронний термостат насправді не такий вже й точний, помилка по абсолютній величині становить більше п'яти градусів, хоча відносну температуру він показує правильно. |
Количество отверстий на крепежных планках 8. Болтов тоже нужно 8?
«Сухі» нагрівальні елементи
Настінний електричний бойлер Atlantic Vertigo Steatite 50 відрізняється компактними габаритами і стильним зовнішнім виглядом. Плоский подвійний внутрішній бак об'ємом 40 л, виконаний за технологією Double Tank, отримав покриття з термостійкої цирконієвої емалі Diamond-Quality і 7-річну гарантію виробника. На інші компоненти, включаючи надточний електронний термостат і електричну частину, встановлений 2-річний гарантійний період. Щільна пінополіуретанова ізоляція, не містить хлорфторвуглеці (CFC) максимально знижує теплові втрати і надовго зберігає нагріту воду гарячою. І, звичайно ж, тут не обійшлося без фірмової фішки Atlantic: модель оснащена парою «сухих» стеатитових ТЕНів загальною потужністю 2.25 кВт, максимально захищених від накипу і корозії зовнішньою колбою.
Режим швидкого нагріву Boost
Зручна інтуїтивно зрозуміла панель керування з підсвічуванням дозволяє вручну регулювати температуру нагріву від 50 °C до 70 °C. Додаткова сенсорна кнопка Boost запускає нагрівання на повній потужності, що дозволяє отримати гарячу воду в короткі строки. А інтелектуальна функція Smart з програмою самонавчання на основі аналізу звичок і потреб користувача повністю бере на себе автоматичний контроль над процесом управління водонагрівачем. Вбудована система безпеки, що включає захист від надлишкового тиску, перегріву і замерзання оберігає бойлер від роботи у форс-мажорних обставинах і продовжує термін його служби. Прилад розрахований на універсальний тип монтажу (вертикально або горизонтально).
Модификації Atlantic Vertigo Steatite 50
Ціни на Atlantic Vertigo Steatite 50 |
---|---|---|---|---|
Atlantic Vertigo Steatite 30 | від 12 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Atlantic Vertigo Steatite 50 | від 13 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Atlantic Vertigo Steatite 80 | від 17 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Atlantic Vertigo Steatite 100 | від 18 200 грн. | 1 пропозиція |
Цінник в 9700 грн начебто натякає, що ти цар гарячої води або імператор нагріву з гарним візуальним смаком. Установник бойлера назвав його Мерседесом у світі бойлерів і що ремонт у них вкрай рідкісний, майже не ламаються. клієнт просто скасує установку).
Ну та гаразд. Вступні – ніша шириною 570 мм (стояк закрили плиткою) та тонка цегляна стіна. Вибір упав на прямокутний формат щоб центр ваги був поруч зі стіною і не височів над головою, коли доведеться сидіти на унітазі, т.к. туалет зовсім маленький у старій радянській 9-ти поверсі, а у ванній вішати його просто ніде, ванна теж маленька. Тін зрозуміло хотілося сухий, він краще ніж мокрий. Чим краще? Чим мокра.
Вибирав між Klima hitze Flat FUD 8020/2h MR та Atlantic Vertigo Steatite 100, у підсумку вибрав Vertigo, але вирішив пошукати цей же бойлер дешевше, у результаті знайшов знижену ціну за 7300 грн, ззаду зверху була трохи зовсім трохи підірвана фарба. Ну і хрін з нею, спереду все одно не видно, та й гарантія через це не злітає.
Сьогодні грудень 2018 року, ні скарг, ні нарікань, все чітко та надійно. Спочатку вода мала характерний запах води, нагрітої у свіжому бойлері, але потім запашок швидко зійшов нанівець і зараз все ок.