Бойлер Atlantic Steatite Cube 150 S4CM
Відео 2Фото 2 |
Atlantic Steatite Cube 150 S4CM |
|
C 2018 року оновився дизайн
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic Steatite Cube 150 S4CM
Усі ціни 27 →Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W (871221) | 16 599 грн. |
Бойлер Atlantic VM 150 S4 C 1500W (STEATITE Cube)(871221) | 16 599 грн. |
Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4C(871221) | 16 599 грн. |
Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W | 19 069 грн. |
Водонагреватель накопительный Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C (1500W) 8 | 16 599 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 2 7 |
Після 2018р. модель йде з індексом 075 S4C 1500w. Купив замість 075 S4CM, безвідмовно пропрацював 9 років без ТО. Скільки пропрацює ця, покаже час. Патрубки підключення начебто з нержавіючої сталі,всередині їх пластиковий вкладиш,що повинно зменшити відкладення бруду.ПотужністьТЕна фіксована на 1500w,ток споживання 6 ампер,навантаження на вилку підключення допустима.Судя по вазі бойлера товщину стінок бака залишили Немає термометра, довелося ставити мітки на шкалі термостата досвідченим шляхом. користуюся Atlantic Steatite Cube 075 S4CM менше місяця |
Пивок вибирати якісну побутову техніку, і водонагрівач теж ретельно підбирав. Основна вимога щодо нього стосувалася швидкості підігріву. Я знаю, наскільки повільними бувають накопичувальні бойлери, так що на потужність дивився насамперед. Це якісний водонагрівач, здатний справді швидко приготувати 75 літрів гарячої води. Максимально розігріває до 65 градусів, але в посібнику написано, що найкраще встановлювати межу 55 градусів. Таким чином зменшуються теплові втрати і для роботи ТЕНів виходять комфортніші умови. Нагрівачі тут, до речі, не прості занурювальні, а просунутіші, так звані "сухі" ТЕНи. Такий тип нагрівача ізольований від води стінкою спеціальної капсули, якою тепло переноситься до води. Завдяки цьому на самому нагрівачі взагалі не утворюється накип, а її утворення на стінці капсули зводиться до мінімуму. У режимі повної потужності (2400 Вт) весь об'єм прогрівається приблизно за годину сорок хвилин, що дуже швидко - старий водонагрівач на колишній квартирі 50 літрів дві години грив. Якщо швидке нагрівання не потрібне, то один ТЕН можна відключити і тоді все буде довше, але економніше. Корпус бойлера має практичну прямокутну форму і виглядає цілком сучасно. Управління механічне, що я вважаю швидше за плюсом, ніж недоліком. Напруга у нас у будинку часом сильно сідає і не факт, що електронний блок працював би нормально. Бак сталевий, зі звичайним подвійним захистом: емаль + анод з магнієвого сплаву. Вага бака значний, так що на товщині сталі виробник явно не економив. Ціна висока, це правда. Але швидкі водонагрівачі дешевими взагалі не бувають. До регулятора потрібно пристосуватися, градуювання у нього немає. Через місяць-півтора при двох працюючих нагрівача з'явився невеликий шум. Думаю, що цей накип на колбах почав відкладатися. |
Коли купував, дивився на ціну і зрозумів що припустився помилки. Прослужив 1,5 роки. Просто потік. Гарантія лише рік. Почали з сантехніком розбиратися і зрозумів що товщина сталі всього 1.2 мм (він легкий), емальована поверхня посипалася всередині бака через те, що метал тонкий і він відігравав у баку через тиск і перепад температури. І зрозумів чому споживав багато енергії, тому що теплоізоляція в ньому практично відсутня (маленька товщина). Взагалі, моя думка - не раджу бойлер цієї фірми. Дизайн. Ціна хороша. Компактність Споживає багато електроенергії користуюся Atlantic Steatite Cube 075 S4CM місяць і більше |
Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
Показано 3 із 14 запитань
ще 11 запитань
Відеоогляди
Модификації Atlantic Steatite Cube 150 S4CM
Ціни на Atlantic Steatite Cube 150 S4CM |
---|---|---|---|---|
Atlantic Steatite Cube 075 S4CM | від 10 059 грн. | 32 пропозиції | ||
Atlantic Steatite Cube 100 S4CM | від 12 545 грн. | 32 пропозиції | ||
Atlantic Steatite Cube 150 S4CM | від 15 495 грн. | 27 пропозицій |
Рекомендуємо