Бойлер Atlantic Round Eco VMR 80
Відео 27Фото 6 |
Atlantic Round Eco VMR 80 50 л80 л |
|
Простий і доступний електричний накопичувальний водонагрівач з лінійки Atlantic Round зразка 2020 року. Відноситься до моделей середньої ємності, розрахованим на вертикальний настінний монтаж. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для організації системи гарячого водопостачання в приватному будинку або міській квартирі. Здатний задовольнити побутові потреби невеликої сім'ї чисельністю 2-3 чоловік.
Завдяки значному корисному об'єму, може працювати відразу на кілька точок розбору води (наприклад, кухня + санвузол). Конструкція водонагрівача Atlantic Round Eco VMR 80 складається із зовнішнього металевого корпусу, ефективної спіненої пінополіуретанової теплоізоляції високої щільності і міцного внутрішнього бака, виготовленого з холоднокатаної листової сталі. Внутрішній бак розрахований на експлуатацію при тиску води до 7 бар.
Для захисту металу від корозійно-агресивного впливу гарячої води застосовується склокерамічне емалеве покриття, стійке до різкого перепаду температур. Додаткова електрохімічна захист від корозії здійснюється змінним протекторним магнієвим анодом. Для контролю температури використовується надійний регульований механічний термостат. Занурювальний трубчастий електричний нагрівач потужністю 1200 Вт збільшить температуру всього об'єму апарату від 15 до 60 °C за 3 год 50 хв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic Round Eco VMR 80
Усі ціни 38 →Atlantic ROUND Eco VMR 80 951276 | 4 079 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Atlantic Round Eco VMR 80 | 4 000 грн. |
Atlantic Atlantic ROUND Eco VMR 80 | 4 079 грн. |
Водонагрівач Atlantic Round ECO VMR 80 (1200W) (951276) | 4 079 грн. |
Бойлер електричний Atlantic Round Eco VMR 80 (1200W) 951265 | 4 079 грн. |
Є деякі моменти, які не влаштовують. Почнемо з того, що в комплекті не йде кабель підключення, є тільки зворотний клапан, але найцікавіше, що не відомо який саме, на ньому не написано максимального тиску. Зворотний клапан при кожному нагріванні стравлює тиск через крапельник, при тому, що тиск у водопроводі ~3 – 3.5 бар, тобто в нормі, у попередніх моделях майже ніколи не капав. В інструкції зазначено, що якщо тиск понад 4 бар, то потрібно ставити редуктор тиску, а максимальний тиск до 6 бар, в принципі як і у більшості. Терморегулятор прихований, при чому не просто прихований, що потрібно відколупати кришечку і відрегулювати, а потрібно взяти викрутку, викрутити кришку і тільки тоді виставити температуру, тому потрібно враховувати це і ставити потрібну температуру ще при встановленні, щоб потім не лазити. Максимальна температура води вказана 65 ° плюс-мінус 5 °, за відчуттями не менше 70 °, більше не треба. Модель на 1.2 кВт, спочатку бентежило що мало, але планувалося вести проводку від витяжного вентилятора, там перетин не великий, загалом вистачає, але перше нагрівання було близько 4.5 годин. А так залежить від індивідуальних потреб, ми використовуємо ~4 куби гарячої води на місяць, нам достатньо. Найбільше не подобається, що у бойлера відчутно тепла поверхня, а це означає в ньому погана теплоізоляція і він не особливо економний, так як гірше тримає тепло, батькам ставили модель Ariston JUNIOR 80 V, він взагалі холодний зверху і описаних проблем в ньому немає . – повністю безшумна робота - 1.2 кВт дозволяють використовувати слабку проводку – прихований терморегулятор, потрібна викрутка, щоб змінити температуру - Ні кабелю підключення, тут швидше не мінус, а факт – не найкраща теплоізоляція Богдан К: користуюся Atlantic Round Eco VMR 80 менше місяця |
Модификації Atlantic Round Eco VMR 80
Ціни на Atlantic Round Eco VMR 80 |
---|---|---|---|---|
Atlantic Round Eco VMR 50 | від 3 539 грн. | 32 пропозиції | ||
Atlantic Round Eco VMR 80 | від 3 634 грн. | 38 пропозицій |