Бойлер Atlantic Vertigo Steatite 50 E (MP-040 2F 220E-S)
Відео 4Фото 2 |
Atlantic Vertigo Steatite 50 E |
|
Поверхня робочого бака і колби ТЕНів покриті спеціальною антикорозійною емаллю з вмістом цирконію, це приносить і додатковий антикорозійний захист.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic Vertigo Steatite 50 E
Усі ціни 33 →Atlantic Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S 831205 | 15 259 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220 | 13 999 грн. |
Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S (1500 | 15 259 грн. |
Бойлер Atlantic 50 MP-040 2F 220E-S (1500W) (STEATITE Vertigo Essential)(8 | 13 580 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
22 червня 2021, 21:20
Какая из данных моделей имеет универсальное крепление? #
вертикально-горизонтальное
Відеоогляди
Модификації Atlantic Vertigo Steatite 50 E
Ціни на Atlantic Vertigo Steatite 50 E |
---|---|---|---|---|
Atlantic Vertigo Steatite 30 E | від 12 700 грн. | 40 пропозицій | ||
Atlantic Vertigo Steatite 50 E | від 13 580 грн. | 34 пропозиції | ||
Atlantic Vertigo Steatite 80 E | від 15 299 грн. | 35 пропозицій | ||
Atlantic Vertigo Steatite 100 E | від 15 850 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →