Литий диск ATS Antares 6,5x16/5x112 ET41 DIA57,1
Фото 6 | від 6 074 до 8 142 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації ATS Antares 37
Характеристики
ATS Antares 6,5x16/5x112 ET41 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Antares 6,5x16/5x112 ET41 DIA57,1
Сортувати
ATS Antares R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1 DIAMOND BLACK | 6 835 грн. |
ATS ANTARES Diamant-Schwarz (R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1) | 6 599 грн. |
ATS Antares PS R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1 | 8 004 грн. |
Ats Antares R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1 Black AT65641V22-6 | 6 259 грн. |
Ats Antares R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1 Black | 6 575 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі