Вантажна шина Aufine ATR2 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine ATR2 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine ATR2 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 13 →Aufine Energy ATR2 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160К | 15 193 грн. |
Aufine ATR2 (прицепная) 385/65 R22.5 160K PR20 | 14 348 грн. |
Aufine ATR2 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR | 13 556 грн. |
Вантажна шина AUFINE ATR2 (причепна) 385/65R22.5 160K/158L | 14 484 грн. |
AUFINE Вантажна шина AUFINE ATR2 (причепна) 385/65R22.5 160K/158L | 14 688 грн. |
ще 8 пропозицій