Вантажна шина Aufine Smart ATR9 385/65 R22.5 164K
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine Smart ATR9 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine Smart ATR9 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 7 →Aufine ATR9 Smart (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 16 063 грн. |
Aufine ATR9 Smart (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 14 420 грн. |
Aufine Smart ATR9 (385/65R22.5 164K) | 15 515 грн. |
Aufine ATR9 Smart (прицепная ось) 385/65 R22.5 164K | 16 065 грн. |
Aufine ATR9 Smart (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 16 045 грн. |
Aufine SMART ATR9 причіпна причіпна (385/65R22,5 164K) 427828 | 15 080 грн. |
Вантажні шини Aufine ATR9 Smart (причіпна) 385/65 R22.5 164K 24PR | 16 122 грн. |