Вантажна шина Aufine Premium Regional D 315/70 R22.5 154L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine Premium Regional D 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine Premium Regional D 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 10 →Aufine Premium Regional D (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 13 831 грн. |
Aufine PREMIUM REGIONAL D (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L | 12 254 грн. |
Aufine Premium Regional D (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR | 12 000 грн. |
Шини Aufine Premium Regional D (ведущая) 315/70 R22,5 154/150L 18PR | 13 365 грн. |
Aufine Premium Regional D (315/70R22.5 154L) | 13 054 грн. |
ще 5 пропозицій