Вантажна шина Aufine Smart DR30 315/60 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine Smart DR30 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine Smart DR30 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 10 →Aufine Smart DR30 (ведуча вісь) 315/60 R22.5 152/148L | 12 021 грн. |
Aufine Smart DR30 (ведущая) (315/60R22.5 152L) | 11 832 грн. |
Aufine Smart DR30 (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 18PR | 10 532 грн. |
Шини Aufine DR30 (ведущая) 315/60 R22,5 152/148L 20PR | 11 495 грн. |
Aufine DR30 Smart (315/60R22.5 152L) | 11 235 грн. |
ще 5 пропозицій