Литий диск AUTEC Tallin 6,5x16/4x100 ET40 DIA60,1
Відео 1Фото 23 | від 6 280 до 7 452 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Tallin 94
Характеристики
AUTEC Tallin 6,5x16/4x100 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Tallin 6,5x16/4x100 ET40 DIA60,1
Сортувати
Autec Tallin Black R16 W6.5 PCD4x100 ET40 DIA60.1 | 7 452 грн. |
Диски Autec Tallin 6,5x16 4x100 ET40 DIA60,1 (black) (1001969125) | 6 404 грн. |
Autec Tallin Brilliant Silver R16 W6.5 PCD4x100 ET40 DIA60.1 | 7 360 грн. |
Autec Tallin Titanium Silver R16 W6.5 PCD4x100 ET40 DIA60.1 | 7 360 грн. |
Диски Autec Tallin 6,5x16 4x100 ET40 DIA60,1 (titan silver) (1001969122) | 6 280 грн. |
Диски Autec Tallin 6,5x16 4x100 ET40 DIA60,1 (brilliant silver) (100197774 | 6 280 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі