Литий диск AUTEC Wizard 6,5x15/4x100 ET35 DIA70
Відео 4Фото 9 | від 5 870 до 8 372 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації AUTEC Wizard 73
Характеристики
AUTEC Wizard 6,5x15/4x100 ET35 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Wizard 6,5x15/4x100 ET35 DIA70
Сортувати
AUTEC Wizard R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA70.1 Gun metal | 6 987 грн. |
Autec Wizard (W) R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA70.1 Gunmetal Matt W65153540321 | 6 606 грн. |
Autec Wizard Gunmetal Matt R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA70.0 | 8 372 грн. |
Autec Wizard (W) R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA70.1 Gunmetal Matt | 6 939 грн. |
Диски Autec Wizard 6,5x15 4x100 ET35 DIA70 (matt gun metal) (1002239067) | 6 280 грн. |
Диски AUTEC Wizard Gunmetal matt R15 W6,5 PCD4x100 ET35 DIA70,1 ID34678 | 5 870 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі