Литий диск AUTEC Wizard 7x16/5x114,3 ET45 DIA70
Відео 4Фото 9 | від 7 065 до 8 970 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AUTEC Wizard 73
Характеристики
AUTEC Wizard 7x16/5x114,3 ET45 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Wizard 7x16/5x114,3 ET45 DIA70
Autec WIZARD (W) Gunmetal Matt (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA70) | 7 599 грн. |
Autec Wizard Gunmetal Matt R16 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA70.0 | 8 970 грн. |
Диски Autec Wizard 7x16 5x114,3 ET45 DIA70 (matt gun metal) (1002239116) | 7 065 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі