Литий диск MAK Magma 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60,1
Відео 4Фото 5 | від 6 960 до 9 484 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK Magma 125
Характеристики
MAK Magma 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Magma 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA60,1
Сортувати
Mak Magma 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA60.1 S | 6 960 грн. |
MAK Легковий диск MAK MAGMA SILVER R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1 | 7 581 грн. |
Mak MAGMA Black Mirror Face (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1) | 8 799 грн. |
Mak Magma S R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA60.1 | 7 504 грн. |
Mak Magma 6.5x16 5x114.3 ET50 DIA60.1 S | 7 285 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі