Литий диск AUTEC Xenos 6,5x16/5x108 ET45 DIA70,1
Відео 3Фото 5 | від 5 870 до 7 851 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 79
Характеристики
AUTEC Xenos 6,5x16/5x108 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 6,5x16/5x108 ET45 DIA70,1
Сортувати
Autec Xenos 6.5x16 5x108 ET45 DIA70.1 S | 5 870 грн. |
Autec Xenos (X) R16 W6.5 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Silver X6516455052118 | 7 307 грн. |
Autec Xenos (X) R16 W6.5 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Silver | 7 557 грн. |
Autec Xenos 6.5x16 5x108 ET45 DIA70.1 BM | 6 000 грн. |
Autec Xenos (X) R16 W6.5 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Black Matt X6516455052122 | 7 592 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі