Литий диск AUTEC Xenos 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA70,1
Відео 3Фото 5 | від 5 870 до 8 391 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 79
Характеристики
AUTEC Xenos 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 6,5x16/5x114,3 ET45 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Autec Xenos R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 (matt black) 1001 | 6 472 грн. |
AUTEC Xenos R16 W6.5 PCD5x114,3 ET45 DIA70.1 Matt Black | 6 564 грн. |
Диски Autec Xenos 6,5x16 5x114,3 ET45 DIA70,1 (matt black) | 6 471 грн. |
Autec Xenos (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1) schwarz matt | 6 317 грн. |
Autec Xenos 6.5x16 5x114.3 ET45 DIA70.1 S | 5 870 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі