Литий диск Autom 101 6,5x15/5x100 ET40 DIA73,1
від 3 323 до 4 316 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Autom 101 7
Характеристики
Autom 101 6,5x15/5x100 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Autom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Autom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Autom 101 6,5x15/5x100 ET40 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Autom A-101 R15 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA73.1 (CB) 1000471829 | 4 005 грн. |
Диски Autom A-101 6,5x15 5x100/114,3 ET40 DIA73,1 (CB) | 3 810 грн. |
Autom A-101 6.5x15 5x100/114.3 ET40 DIA73.1 CB | 3 520 грн. |
Autom Autom A-101 6.5x15 10x100/114.3 ET40 DIA73.1 CB | 3 323 грн. |
Autom A-101 6.5x15 5x100/114.3 ET40 DIA73.1 CB | 3 960 грн. |
Autom A-101 (R15 W6,5 PCD5x100 ET40 DIA73,1) 1905352 | 3 783 грн. |
Литі диски Autom A-101 R15 W6.5 PCD5x100 ET40 DIA73.1 (CB) | 4 165 грн. |
Autom Autom A-101 6.5x15 5x100/114.3 ET40 DIA73.1 CB | 3 839 грн. |
Диск Autom A-101 6.5x15 5x100/114.3 ET40 DIA73.1 CB | 4 316 грн. |
Закрити
Схожі