Литий диск Avus Racing AC-M07 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
Фото 5 | від 10 472 до 11 679 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Avus Racing AC-M07 12
Характеристики
Avus Racing AC-M07 8x18/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AC-M07 8x18/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Avus Racing AC-M07 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Anthracite Polished | 10 472 грн. |
Avus Racing AC-M07 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Anthracite Polished 100000 | 11 287 грн. |
Avus Racing AC-M07 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Polished Lip | 11 679 грн. |
Avus Racing AC-M07 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Polished 10000000238 | 11 287 грн. |
Avus Racing AC-M07 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Polished Lip 1000000 | 11 287 грн. |
Avus Racing AC-M07 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Anthracite Polished | 11 679 грн. |
Avus Racing AC-M07 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Polished | 11 679 грн. |
Закрити
Схожі