Литий диск Avus Racing AF18 9,5x21/5x112 ET25 DIA66,6
Відео 2Фото 8 | від 18 243 до 19 679 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Avus Racing AF18 16
Характеристики
Avus Racing AF18 9,5x21/5x112 ET25 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AF18 9,5x21/5x112 ET25 DIA66,6
Сортувати
Avus Racing AF18 R21 W9.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6 Matt Anthracite Polished 1 | 18 243 грн. |
Avus Racing AF18 R21 W9.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6 Matt Anthracite Polished | 18 877 грн. |
Avus Racing AF18 R21 W9.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6 Black Polished 10000000245 | 19 018 грн. |
Avus Racing AF18 R21 W9.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6 Black Polished | 19 679 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі