Стабілізатор напруги Awattom SNOPT-13.8 13800 Вт (11376)
Відео 1Фото 4 |
Awattom SNOPT-13.8 13800 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 13800 Вт
Вхідна напруга:136-278 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):2.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Модифікацію моделі SUN адаптовано для роботи з сонячними енергосистемами
Всі характеристики
Купити Awattom SNOPT-13.8 13800 Вт
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения Awattom СНОПТ-13.8 | 36 900 грн. |
Стабилизатор Awattom СНОПТ 13,8кВт 00-00009623 | 36 900 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ-13.8 (63А) Awattom СНОПТ-13.8 (6 | 36 900 грн. |
Стабилизатор напряжения Прочан Awattom-13,8 кВт симисторный повышенной точ | 36 900 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ 13,8 кВт | 36 900 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ SUN 13,8 кВт | 40 500 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNOPT-13.8:
- Режим Байпас
Модификації Awattom SNOPT-13.8
Ціни на Awattom SNOPT-13.8 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPT-3.5 3500 Вт | від 13 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-4.4 4400 Вт | від 14 850 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-5.5 5500 Вт | від 15 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-7.0 7000 Вт | від 13 950 грн. | 7 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-8.8 8800 Вт | від 23 700 грн. | 8 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-11.0 11000 Вт | від 29 400 грн. | 8 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-13.8 13800 Вт | від 36 900 грн. | 6 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-17.6 17600 Вт | від 49 500 грн. | 8 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-22.0 22000 Вт | від 52 350 грн. | 7 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-27.5 27500 Вт | від 57 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-35.0 35000 Вт | від 70 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-40.0 40000 Вт | від 104 400 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →