Навушники
Awei AK4
Відео 3Фото 10 |
Awei AK4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Awei AK4
Усі ціни 10 →Стильні Вакуумні навушники Bluetooth MDR AK4 + BT Awei | 564 грн. |
Спортивні бездротові навушники Bluetooth Awei AK4 Black (МХ-НФ-00006396) | 530 грн. |
Бездротові навушники Awei AK4 з вбудованим мікрофоном | 999 грн. |
Бездротові навушники з мікрофоном AWEI AK4 BT | 799 грн. |
Навушники Bluetooth вакуумні з мікрофоном MDR AK4 black | 606 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →