Охолоджувальна рідина Axxis Green G11 Coolant 10 л (48021029826)
Axxis Green G11 Coolant 10L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Green G11 Coolant 10 л
Усі ціни 11 →Антифриз AXXIS Green G11 Сoolant (Канистра 10л) 48021029826 | 719 грн. |
Антифриз Axxis Green G11 Сoolant Зелений 10л (48021029826) (AX-2006) 48021 | 736 грн. |
Антифриз AXXIS GREEN G11 Сoolant (зелёный) (Канистра 10л.) OM-48021029826 | 839 грн. |
Антифриз AXXIS Сoolant G11 зелений -30°С, 10кг (AX2006) AX2006 | 681 грн. |
AXXIS GREEN G11 Сoolant (зелений) 10кг (AX-2006) | 677 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Axxis Green G11 Coolant
Ціни на Axxis Green G11 Coolant |
---|---|---|---|---|
Axxis Green G11 Coolant 1 л | від 85 грн. | 8 пропозицій | ||
Axxis Green G11 Coolant 5 л | від 316 грн. | 13 пропозицій | ||
Axxis Green G11 Coolant 10 л | від 628 грн. | 11 пропозицій | ||
Axxis Green G11 Coolant 208 л | від 13 485 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →