Охолоджувальна рідина Axxis Red G12+ ECO Concentrate 20 л (48021231232)
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Red G12+ ECO Concentrate 20 л
Усі ціни 6 →Антифриз Axxis концентрат Eco -80°C Red G12+ 20л/21,4кг (48021231232) (AX- | 2 564 грн. |
Антифриз Axxis концентрат Eco -80°C Red G12+ 20л/21,4кг (48021231232) (AX- | 2 564 грн. |
AXXIS ECO-80C RED G12+ концентрат 20л (AX-P999-G12R ECO 20) | 2 359 грн. |
AXXIS AXP999G12RECO20 | 2 318 грн. |
Антифриз концентрат AXXIS ECO -80C G12 червоний (Каністра 20л) | 2 565 грн. |
Модификації Axxis Red G12+ ECO Concentrate
Ціни на Axxis Red G12+ ECO Concentrate |
---|---|---|---|---|
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 1.5 л | від 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 5 л | від 631 грн. | 6 пропозицій | ||
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 10 л | від 1 135 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 20 л | від 2 318 грн. | 6 пропозицій | ||
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 200 л | від 21 217 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →