Охолоджувальна рідина Axxis Green G11 ECO Concentrate 20 л
Axxis Green G11 ECO Concentrate 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Green G11 ECO Concentrate 20 л
Антифриз Axxis концентрат Eco -80°C Green G11 20л/21,4кг (48021231230) (AX | 2 439 грн. |
AXXIS AXP999G11GRECO20 | 2 205 грн. |
Антифриз концентрат AXXIS ECO -80C G11 зелений (Каністра 20л) | 2 439 грн. |
Модификації Axxis Green G11 ECO Concentrate
Ціни на Axxis Green G11 ECO Concentrate |
---|---|---|---|---|
Axxis Green G11 ECO Concentrate 1.5 л | від 193 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis Green G11 ECO Concentrate 10 л | від 1 126 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis Green G11 ECO Concentrate 20 л | від 2 205 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis Green G11 ECO Concentrate 200 л | від 21 322 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →