Гриль-сковорідка BALLARINI Ferrara FERG9F0.28U 28 см сірий
BALLARINI Ferrara FERG9F0.28U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BALLARINI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BALLARINI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BALLARINI Ferrara FERG9F0.28U 28 см сірий
Ballarini Ferrara гриль 28см (FERG9F0,28U / 1000934) | 1 787 грн. |
Ballarini Ferrara гриль 28см (FERG9F0,28U/1000934) | 1 743 грн. |
Сковорода-гриль Ballarini Granitium Induction 28 см FERG9F0.28U | 2 344 грн. |
Сковорода-гриль Ballarini FERRARA 28 см (FERG9F0.28U) | 1 055 грн. |
Сковорода-гриль Ballarini FERRARA 28 см (FERG9F0.28U) | 2 344 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →