Сковорідка для млинців BALLARINI Rialto 932080.25 25 см чорний
BALLARINI Rialto 932080.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BALLARINI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BALLARINI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BALLARINI Rialto 932080.25 25 см чорний
Ballarini Rialto Ballarini для млинців 25см (9320-0,25 / 1000699) | 1 058 грн. |
Ballarini Rialto Ballarini для блинов 25см (9320-0,25/1000699) | 1 040 грн. |
Сковорода для блинов Ballarini Rialto 25 см 9320-0.25 | 1 364 грн. |
Ballarini Сковорода RIALTO 25 см для млинців (9320-0.25) | 1 364 грн. |
Сковорода Ballarini RIALTO 25 см для млинців (9320-0.25) | 1 364 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →