Гриль-сковорідка Berlinger Haus Forest BH-1599 28 см сірий
Фото 3 |
Berlinger Haus Forest BH-1599 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1599 28 см сірий
Усі ціни 12 →Сковорода-гриль Berlinger Haus Forest Line 28х28х4.1 см (BH 1599) | 1 781 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus Forest Line 28х28х4.1 см (BH 1599) | 1 781 грн. |
Сковорода с крышкой Berlinger Haus 28 см BH-1599 | 1 874 грн. |
Berlinger Haus BH-1599 | 1 821 грн. |
Сковорода гриль 28х28 см Forest Line Berlinger Haus BH-1599 | 1 996 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →