Електроквадроцикл Bambi HB-ATV800AS
Фото 45 |
Bambi HB-ATV800AS
Вік:від 5-ти років
Дизайн:квадроцикл
Вага дитини:до 65 кг
Макс. швидкість:22 км/год
Кількість передач:2 шт
Всі характеристики
Купити Bambi HB-ATV800AS
Усі ціни 23 →Дитячий електромобіль Квадроцикл Bambi HB-ATV800AS-10 Зелений (191809) | 26 829 грн. |
Дитячий електромобіль Квадроцикл Bambi HB-ATV800AS-5 Зелений (220446) | 28 409 грн. |
Дитячий електромобіль Квадроцикл Bambi HB-ATV800AS-19 Карбоновий-Чорний (2 | 28 409 грн. |
Дитячий електромобіль Квадроцикл Bambi HB-ATV800AS-4 Синій (220445) | 28 409 грн. |
Дитячий електромобіль Квадроцикл Bambi HB-ATV800AS-10 Зелений | 22 971 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості дитячого електромобіля Bambi HB-ATV800AS:
- Амортизація з регулюванням жорсткості: 2 передніх / 1 задній
РекомендуємоПорівняти в таблиці →