Вантажна шина Barum BT200 R 245/70 R17.5 143L
Виберіть розмір вантажної шини
Barum BT200 R 245/70 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum BT200 R 245/70 R17.5 143L
Усі ціни 19 →Barum BT200 R (причіпна вісь) 245/70 R17.5 143/141L | 12 884 грн. |
Barum BT200 R (прицепная) (245/70R17.5 143L) | 11 818 грн. |
Barum BT200R (прицепная) 245/70 R17.5 143/141L 18PR "M+S" | 10 600 грн. |
Вантажна шина BARUM BT200 R (причепна) 245/70R17.5 143/141L | 11 982 грн. |
BARUM Вантажна шина BARUM BT200 R (причепна) 245/70R17.5 143/141L | 12 150 грн. |
ще 14 пропозицій