Вантажна шина Falken GI378 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Falken GI378 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken GI378 385/65 R22.5 160K
Грузовые шины Falken GI-378 (универсальная) 385/65 R22.5 160K 1001759672 | 17 928 грн. |
Falken GI-378 універсальна (385/65R22,5 160K) 356102 | 17 420 грн. |
Всесезонні шини Falken GI-378 (універсальна) 385/65 R22.5 160K | 19 004 грн. |
Шина Falken GI-378 (універсальна) 385/65 R22.5 160K | 19 445 грн. |
Модификації Falken GI378 385/65 R22.5 160K
Ціни на Falken GI378 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Falken GI378 385/65 R22.5 158J | від 17 250 грн. | 1 пропозиція | ||
Falken GI378 385/65 R22.5 158K | від 17 768 грн. | 1 пропозиція | ||
Falken GI378 385/65 R22.5 160K | від 17 839 грн. | 4 пропозиції |