Зимова шина Fulda Kristall Control SUV 235/65 R17 108Н
Відео 1Фото 8 |
Fulda Kristall Control SUV 235/65 R17 108Н |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Купити Fulda Kristall Control SUV 235/65 R17 108Н
Усі ціни 37 →Fulda Kristall Control SUV 235/65 R17 108H XL | 4 612 грн. |
Fulda Kristall Control SUV 235/65 R17 108H XL | 4 700 грн. |
Fulda Kristall Control SUV 235/65 R17 108H | 5 368 грн. |
Fulda Kristall Control SUV (235/65R17 108H) | 4 562 грн. |
Зимние шины Fulda Kristall Control SUV 235/65 R17 108H XL 1001071662 | 4 721 грн. |
Продукція шинного бренду Fulda випускається під егідою маститою материнської корпорації Goodyear. Впевнений контроль керування на засніжених зимових дорогах забезпечує модель Kristall Control Snow.
Надійне зчеплення
Шину спроєктували з урахуванням «анатомічних» особливостей кросоверів та позашляховиків, які мають високий центр важкості та великий дорожній просвіт. Протектор моделі характеризується вираженою спрямованістю та симетрією. За відточені реакції на кермові команди відповідають блоки бігової доріжки. Вони утворюють численні кромки за рахунок гострих граней та ламелів Bubble Blades, що гарантує надійне зчеплення із зимовою дорогою.
Підкорення засніжених доріг
У біговій частині протектора шини вирізані спеціальні канавки SnowCatcher. Крім дренажної функції, вони також виступають в амплуа снігоуловлювачів. Fulda Kristall Control Snow забезпечує динамічне керування машиною на снігу та ефективну передачу тягових зусиль. Потужні гальмівні властивості автошини – запорука використання посилених плечових елементів із великокаліберними блоками. Ну а «горби» між шашками в центральному сегменті протектора збільшують безпеку руху сухим асфальтом.
Суцільна економія
Покришка має легковагу конструкцію, а в її гумову формулу додали підвищений відсоток силіки. Як результат, досягається нижчий опір коченню та знижується витрати палива. У міру експлуатації шина поступово зношується, в цілому для неї характерний великий пробіг до стирання протектора.