Панель для виклику BAS-IP AV-03BD
BAS-IP AV-03BD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAS-IP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAS-IP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAS-IP AV-03BD
BAS-IP AV-03BD Silver 99-00009104 | 12 499 грн. |
IP виклична панель зі зчитувачем UKEY для IP-домофонів Bas-IP AV-03BD silv | 11 415 грн. |
Виклична відеопанель BAS-IP AV-03BD black | 12 000 грн. |
Виклична відеопанель BAS-IP AV-03BD silver | 12 000 грн. |
IP-виклична панель зі зчитувачем UKEY для IP-домофонів Bas-IP AV-03BD silv | 11 415 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →