Панель для виклику BAS-IP BI-08FB
Фото 9 |
BAS-IP BI-08FB |
|
Підтримка відкриття замка по розпізнаванню обличчя.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAS-IP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAS-IP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAS-IP BI-08FB
IP панель виклику на 8 абонентів Bas-IP BI-08FB silver з розпізнаванням об | 32 000 грн. |
Виклична IP-відеопанель BAS-IP BI-08FB gold багатоабонентська | 32 000 грн. |
Виклична IP-відеопанель BAS-IP BI-08FB black багатоабонентська | 32 000 грн. |
Виклична IP-відеопанель BAS-IP BI-08FB silver багатоабонентська | 32 000 грн. |
Модификації BAS-IP BI-08FB
Ціни на BAS-IP BI-08FB |
---|---|---|---|---|
BAS-IP BI-04FB | від 32 000 грн. | 3 пропозиції | ||
BAS-IP BI-08FB | від 32 000 грн. | 4 пропозиції | ||
BAS-IP BI-12FB | від 32 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →