Панель для виклику Hikvision DS-KV8213-WME1
Відео 10Фото 8 |
Hikvision DS-KV8213-WME1 |
|
Виклична панель підтримує PoE і карти пам'яті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KV8213-WME1
IP-видеопанель 2 Мп на 2 абонента с Wi-Fi Hikvision DS-KV8213-WME1 для IP- | 7 551 грн. |
IP-відеопанель 2 Мп на 2 абоненти з Wi-Fi Hikvision DS-KV8213-WME1(B) для | 7 551 грн. |
Виклична ІР панель Hikvision DS-KV8213-WME1B | 7 750 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-KV8213-WME1
Ціни на Hikvision DS-KV8213-WME1 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-KV8113-WME1 | від 7 025 грн. | 5 пропозицій | ||
Hikvision DS-KV8213-WME1 | від 7 551 грн. | 3 пропозиції | ||
Hikvision DS-KV8413-WME1(B) | від 8 856 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →