Powerbank BASEUS Star Lord Display 65W 30000 (P10022908113-00)
Відео 2Фото 12 |
BASEUS Star Lord Display 65W 30000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Star Lord Display 65W 30000
Усі ціни 7 →Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display 65W 30000mAh Black ( | 2 189 грн. |
Повербанк (powerbank) портативна батарея Baseus Star-Lord Digital Display | 2 490 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 30000mAh Star-Lord Digital Display | 2 199 грн. |
Внешний аккумулятор Baseus Power Bank 30000mAh Star-Lord Digital Display 6 | 2 199 грн. |
Батарея універсальна Baseus Star-Lord Digital Display 30000mAh 65W Black ( | 2 349 грн. |
Baseus Star-Lord Digital Display 65W 30000mAh Black (P10022908113-00) | 2 349 грн. |
Baseus 914864 — Power bank Baseus Star-Lord Digital, 30000 мАг, 65 Вт, чор | 3 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації BASEUS Star Lord Display 65W 30000
Ціни на BASEUS Star Lord Display 65W 30000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000 | від 749 грн. | 12 пропозицій | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000 | від 793 грн. | 43 пропозиції | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 30000 | від 1 026 грн. | 49 пропозицій | ||
BASEUS Star Lord Display 65W 30000 | від 2 189 грн. | 7 пропозицій |