Powerbank BASEUS Magnetic Bracket Wireless 20W 10000
Відео 2Фото 26 |
BASEUS Magnetic Bracket Wireless 20W 10000 |
|
Powerbank-акумулятор із вбудованим магнітним кільцем MagSafe, що забезпечує правильне позиціонування смартфонів Apple (починаючи з iPhone 12) у режимі бездротової зарядки. «Яблучні» телефони можуть заряджатися бездротовим способом від повербанка на потужності 7.5 Вт, будь-які інші аксесуари з підтримкою функції бездротової зарядки – на потужності 15 Вт. Фізичний (провідниковий) інтерфейс підключення тут один-єдиний – це двосторонній порт USB type C з підтримкою прискореної зарядки за протоколами Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0.
Через цей роз'єм подається зарядна потужність лише на рівні 20 Вт. Він же служить для заповнення власних енергетичних запасів в осередках вбудованої батареї BASEUS Magnetic Bracket Wireless 20W 10000. До речі, як джерело енергії тут застосовується літій-полімерний акумулятор на 10000 мАгод (реальних - 5800 мАгод). Додатково моделі є інфо-екран, на який виводиться залишковий рівень заряду батареї у відсотках, і відкидна ніжка-підставка. За допомогою цієї опори повербанк можна «паркувати» вертикально, що підвищує комфорт використання смартфона під час заряджання. Мобільна батарея відрізняється помірною товщиною корпусу (20 мм) та скромною вагою (220 г).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Magnetic Bracket Wireless 20W 10000
Усі ціни 11 →Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Bracket Wireless 10000mAh 20W White ( | 1 459 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 10000mAh 20W Magnetic Bracket Wirel | 1 474 грн. |
Внешний аккумулятор Baseus Power Bank 10000mAh 20W Magnetic Bracket Wirele | 1 474 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus PowerBank Magnetic Bracket Overseas Edition 20 | 1 599 грн. |
Baseus Magnetic Bracket Wireless 10000mAh 20W Purple (PPCX080005) PPCX0800 | 1 399 грн. |