Пральна машина Beko WUE 6512 XSS сріблястий
Фото 12 |
Beko WUE 6512 XSS сріблястий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko WUE 6512 XSS сріблястий
BEKO WUE6512XSS | 11 199 грн. |
Стиральная машинка beko wue6512xss | 12 539 грн. |
Пральна машина BEKO WUE 6512 XSS | 11 799 грн. |
Пральна машина Beko WUE6512XSS | 12 000 грн. |
Пральна машинка beko wue6512xss | 14 195 грн. |
anonim
17 вересня 2020, 18:57
Сколько кг загружать? #
сколько кг загружать , в инструкции почти все программы 1, 2.5....только хлопок и хлопок эко 6кг?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Beko WUE 6512 XSS
Ціни на Beko WUE 6512 XSS |
---|---|---|---|---|
Beko WUE 6512 XAW білий | від 10 241 грн. | 47 пропозицій | ||
Beko WUE 6512 XWW білий | від 10 394 грн. | 40 пропозицій | ||
Beko WUE 6512 XSSW білий | від 10 099 грн. | 40 пропозицій | ||
Beko WUE 6512 XSS сріблястий | від 11 199 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →