Пральна машина ELEYUS WMFD 06 1000 білий
Фото 15 |
ELEYUS WMFD 06 1000 білий 2022 рік |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS WMFD 06 1000 білий
Усі ціни 17 →Пральна машина ELEYUS WMFD 06 1000 | 11 178 грн. |
Стиральная машина Eleyus Wmfd 06 1000 | 11 796 грн. |
стир. машина eleyus wmfd 06 1000 | 11 916 грн. |
Eleyus WMFD 06 1000 | 10 750 грн. |
Стиральная машина ELEYUS WMFD 06 1000 | 11 641 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →