Пральна машина Beko WUE 6511 XSW білий
Відео 1Фото 8 |
Beko WUE 6511 XSW білий низька витрата води |
|
Фронтально завантажувана пральна машина, з місткістю барабана до 6 кг, передусім характеризується найвищими класами енергозбереження А+++. Позиціонується виробником як класичне рішення для домашнього використання. Витрата води за цикл становить всього 40 л, а у випадках виникнення протіків її подача переривається автоматично, тому потоп сусідам знизу не загрожує. Дисбаланс розподілу вмісту барабана і надмірне піновиділення також усуваються вбудованою апаратурою, і втручатися у протікаючий процес не потрібно.
Пральна машина Beko WUE 6511 XAW забезпечена набором з 15 програм спеціалізованого прання, включаючи режим швидкого прання при незначному забрудненні одягу. Панель управління класична — складається з поворотної ручки і ряду кнопок. При віджимі електродвигун здатний розвивати швидкість до 1000 об/хв при рівні шуму до 75 дБ. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ТЕН володіє підвищеним експлуатаційним ресурсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko WUE 6511 XSW білий
Усі ціни 76 →Beko Beko WUE6511XSW | 10 999 грн. |
Пральна машина Beko WUE6511XSW | 10 333 грн. |
BEKO WUE6511XSW | 9 199 грн. |
Пральна машина Beko WUE6511XSW | 10 999 грн. |
Beko WUE6511XSW | 9 487 грн. |
Пральна як пральна. Основний її плюс у бюджетності та повноцінній нормальній роботі. В нас вона вже рік. За період використання проблем не було. Рівень шуму прийнятний, якість прання звичайнісінька. Є невелика тряска під час віджиму. Чи не критично, але такий момент є. Зовнішній вигляд звичайнісінький, класичний. Пластик хороший, не гримить, відкривати ящик для порошку приємно. Мені не вистачило довжини зливного шлангу. Дуже зручно змінювати віджимання, і тд. Одне натискання та пункт піднімається вище. Це зручно. Але температура виставляється лише режимами прання. У принципі, не критично, але до цього потрібно звикнути. У режимі віджиму вона розганяється плавно, але свистить на 1000 обертів. Напевно, підшипники. У принципі, за ці гроші дуже нічого. Якщо проживе ще років 5, то це буде моє вигідне вкладення) Охайний сучасний зовнішній вигляд. Є захист від протікання. Є віджимання 1000 оборотів. Зручне підстроювання в меню (обороти і т.д.). Ціна. Немає зміни температури на льоту. Тільки через програму прання. Потрушує при пранні. Игорь: користуюся Beko WUE 6511 XSW більше року |
Модификації Beko WUE 6511 XSW
Ціни на Beko WUE 6511 XSW |
---|---|---|---|---|
Beko WUE 6511 XWW білий | від 9 285 грн. | 94 пропозиції | ||
Beko WUE 6511 XSW білий | від 8 999 грн. | 78 пропозицій | ||
Beko WUE 6511 XSS сріблястий | від 10 777 грн. | 9 пропозицій |