Монітор Acer CB322QKsemipruzx 31.5 " сріблястий
Фото 6 |
Acer CB322QKsemipruzx 31.5 " сріблястий
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer CB322QKsemipruzx 31.5 " сріблястий
Усі ціни 16 →Монитор ACER 31.5" CB322QKsemipruzx (UM.JB2EE.006) 4K IPS HDMI DP USB-C RJ | 19 357 грн. |
Монітор Acer CB322QKsemipruzx (UM.JB2EE.006) | 19 004 грн. |
Монитор 31.5" Acer CB322QKsemipruzx (um.jb2ee.006) Silver | 20 507 грн. |
Монитор TFT ACER 31,5" CB322QKsemipruzx (UM.JB2EE.006) 4K IPS HDMI DP USB- | 18 459 грн. |
Acer CB322QKsemipruzx (UM.JB2EE.006) | 18 890 грн. |
ще 11 пропозицій