Литий диск Berg 588 6,5x15/5x114,3 ET40 DIA73,1
від 3 391 до 3 837 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Berg 588 1
Характеристики
Berg 588 6,5x15/5x114,3 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Berg 588 6,5x15/5x114,3 ET40 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Berg 588 R15 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 (silver) 1000617595 | 3 571 грн. |
Диски Berg 588 6,5x15 5x114,3 ET40 DIA73,1 (silver) | 3 391 грн. |
Berg 588 6.5x15 5x114.3 ET40 DIA73.1 S | 3 630 грн. |
BERG BERG 588 S R15 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 | 3 648 грн. |
Berg 588 6.5x15 5x114.3 ET40 DIA73.1 S | 3 520 грн. |
Диск Berg 588 silver R15 W6,5 PCD5x114,3 ET40 DIA73,1 | 3 450 грн. |
Диск Berg 588 6.5x15 5x114.3 ET40 DIA73.1 S | 3 837 грн. |
Закрити
Схожі