Витяжка VENTOLUX Vienna 50 BK 800 TC чорний
Фото 4 |
VENTOLUX Vienna 50 BK 800 TC чорний 2020 рікпотужна |
|
Стильна і продуктивна похила кухонна витяжка з практичним сенсорним управлінням і периметральним всмоктуванням. Має стандартну для побутової техніки ширину 50 см, яка дозволяє обслуговувати широкий асортимент компактних моделей електричних і газових плит. Оснащена довговічним електродвигуном підвищеної потужності зі збалансованим відцентровим вентилятором, який забезпечує продуктивність до 800 м³/год.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування приміщень середньої площі (до 18 м²). Корпус кухонної витяжки VENTOLUX Vienna 50 BK 800 TC виготовлений з конструкційної сталі, а ефектна фронтальна панель виготовлена з дзеркального-чорного скла, яке буде добре поєднуватися з чорною склокерамічною варильною поверхнею. Підтримуються три швидкості обертання вентилятора, за перемикання яких відповідає сенсорна панель.
Функція таймера дає можливість встановити час, по закінченню якого витяжка автоматично відключиться. Очищення кухонного повітря може виконуватись двома методами: викидом за межі приміщення або рециркуляцією через змінний вугільний фільтр (купується окремо). У другому випадку, вугільний фільтр ефективно затримує частинки аерозолів і може поглинати запахи. За підсвічування робочої поверхні відповідають дві LED-лампи (2х1,5 Вт).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Vienna 50 BK 800 TC чорний
Усі ціни 23 →Ventolux Ventolux VIENNA 50 BK (800) TC 5493 | 5 989 грн. |
VENTOLUX VIENNA 50 BK (800) TC | 5 989 грн. |
VENTOLUX VIENNA 50 BK (800) TC | 5 699 грн. |
Вытяжка Ventolux vienna 50 bk (800) tc | 5 989 грн. |